Pieczątki Starachowice

Oferujemy pieczątki firmowe, osobiste i imienne w Starachowicach. Usługę realizujemy błyskawicznie dzięki zastosowaniu technologii FLASH, która laserowo, w ciągu kilku sekund wykonuje stempel. Cechuje się bardzo dobrą jakością odbicia. Szeroka gama tuszy pozwala tworzyć atrakcyjne, kolorowe odbicia. Zamawiane pieczątki online wykonujemy i dostarczamy nawet w ciągu 24h poprzez firmę kurierska oraz Paczkomaty .

Pieczątki są niezbędne w każdej firmie. Jest często wymagana w kontaktach z urzędami, instytucjami czy bankami gdyż pieczątki Starachowicebardzo ułatwia wykonywanie formalności biurowych. Pieczątki firmowe mają dodatkową zaletę – są kompaktowe, lekkie i można mieć je zawsze przy sobie. Podstawowe dane jakie powinny znaleźć się na małej niej to nazwa firmy, nazwisko właściciela, adres firmy i nr telefonu, NIP i/lub regon. Na pieczątkach możesz umieścić dużą ilość informacji, gdyż dzięki technologii FLASH pozostaje ona czytelna i pozwala uzyskać wzory odbić w wysokiej rozdzielczości, bez utraty jakości. Kolejnym atutem pieczątek Flash jest możliwość umieszczenia na pieczątce  logo Twojej firmy. W naszej agencji reklamowej w Starachowicach możesz zamówić stemple renomowanych producentów – firm Wagraf, Trodat i Colop. Do wyboru oferujemy pieczątki w plastikowych obudowach, w standardowych rozmiarach.

Pieczątki w pięć minut

To nie slogan reklamowy. Jeśli przyjdziesz do naszej firmy osobiście, to pieczątkę otrzymasz  w ciągu pięciu minut! Nasz grafik przygotuje zgodnie z Twoimi wskazówkami projekt pieczęci, następnie przeniesie za pomocą lasera projekt na gumkę pieczątki, złoży ją i… gotowe!

Bardziej odpowiada Ci kontakt przez e-mail? Żaden problem! Wyślij na adres biuro@copyplus24.pl  treść pieczątki, my prześlemy Ci projekt i po Twojej akceptacji błyskawicznie wykonamy zamówienie. Będziecie mogli ją odebrać w naszym biurze przy ul. Kościelnej 20 w Starachowicach. Jeśli mieszkasz poza Starachowicami wyślemy ją pod wskazany adres jeszcze tego samego dnia.

Pieczątki Starachowice? Zapraszamy do Copyplus!

Promocja!

Razem z Biurem rachunkowym FACTOR świadczącym usługi z zakresu: kompleksowej obsługi księgowej i doradztwa podatkowego przygotowaliśmy ciekawą ofertę dla nowych firm. Jeśli zaczynasz działalność gospodarczą i zostaniesz klientem biura rachunkowego Factor to otrzymasz od nas rabat 20% na pieczątki i usługi druku wielkoformatowego i małoformatowego!

 

 


Błyskawiczna realizacja


Czas wykonania pieczątki od momentu złożenia zamówienia do odebrania jej przez klienta to 5 minut!

1

Specyfikacja

Wybierasz typ, rozmiar, kolor pieczątki
2

Projekt

Wykonujemy zgodnie z Twoim zamówieniem graficzny projekt treści pieczątki.
3

Akceptacja

Jeśli akceptujesz projekt zabieramy się do produkcji
4

Finał

Zapraszamy po odbiór pieczątki! :)