Oklejanie samochodów Starachowice.

Reklama na samochodach to jeden z najtańszych, a często najskuteczniejszych sposobów promocji firmy. Największą zaletą tej formy reklamy jest to, że dociera do bardzo szerokiej grupy odbiorców. Widoczne z daleka logo przyciąga wzrok i jest zapamiętywane przez potencjalnych klientów.

Zapraszamy na bezpłatne konsultacje i doradztwo w zakresie doboru rozwiązań. Znajdujemy się przy ul. Kościelnej 20 w Starachowicach. W przypadku pytań prosimy o kontakt telefoniczny.

Do oklejania samochodów podchodzimy w sposób profesjonalny. Dzięki posiadanemu zapleczu, auta staranie myjemy oraz usuwamy wszelkie mocniejsze zanieczyszczenia przy pomocy specjalistycznej chemii przed aplikacją folii, co gwarantuje najwyższą trwałość wykonanej pracy.

Pracujemy na materiałach najlepszej jakości, wiodących producentów 3M, Avery, Arlon, KPMF i Hexis.

Oferujemy dogodne terminy realizacji i elastyczne godziny pozostawienia i odbioru auta.
Zapewniamy korzystne ceny, wystawiamy faktury

Czy okleina na samochodzie niszczy lakier?

NIE – pod warunkiem że oklejać będą fachowcy. Jeśli oddacie auto amatorom do oklejenia, wtedy jest ryzyko, że mogą zniszczyć lakier
Przy ściąganiu foli także ważne jest, aby robiły to osoby z doświadczeniem. Wiemy jak ściągnąć taką reklamę aby nie zeszła razem z lakierem. Czasami jest to dłuższa praca ale gwarantowane bezpieczeństwo dla lakieru.