Dygitalizacja dokumentacji technicznej i map

Szukasz kogoś kto wykona skany dużych formatów w Starachowicach? Jesteśmy jedyną taką firmą w mieście!Dygitalizacja dokumentacji

Dygitalizacja dokumentacji technicznej lub map polega na zamienieniu wersji papierowej dokumentu w wersję cyfrową za pomocą skanera.

Usługę tę oferujemy w naszej Agencji Reklamowej Copyplus w Starachowicach. Dokumenty skanujemy i drukujemy w max formacie A0 przy pomocy RICOH MP CW2200SP. Urządzenie spełni wszystkie wymagania klientów CAD i GIS. Dzięki innowacyjnej technologii Liquid Gel każdy wydruk jest wodoodporny. Z łatwością przetrzyma wymagające warunki atmosferyczne panujące np. podczas budowy dróg. Jest w stanie odwzorować nawet najmniejszy szczegół projektu co ma duże znaczenie np.: przy odwzorowaniu pieczątek potwierdzających moc prawną danego projektu.

Ponadto nasz skaner jest niezwykle szybki. Skanowanie dokumentu w formacie A0 trwa kilkanaście sekund!

Papierowa forma dokumentacji technicznej czy budowlanej ma niską wytrzymałość. Sprawia to, że warto zadbać o jej cyfrową lub papierową kopię. Digitalizacja dokumentacji pozwoli nie tylko skutecznie ją zarchiwizować, ale również pozwoli na wprowadzenie zmian w treści dokumentu. Jeśli potrzebujesz nanieść poprawki, nasz grafik z łatwością je za Ciebie zaktualizuje. Zeskanowany dokument zapisywany jest w uniwersalnym formacie (.pdf, .jpg lub .tif).

Digitalizacja dokumentacji wcale nie oznacza, że musisz rezygnować z jej papierowych wersji. Wręcz przeciwnie, z doświadczenia wiemy, że większość naszych klientów zazwyczaj wykonuje kilka kopii w wersji papierowej oraz jednocześnie zamawia wersję dokumentu w wersji elektronicznej. Dzięki możliwości wielkoformatowego druku UV nie mamy praktycznie ograniczeń w kwestii formatu wydruku.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług zarówno  klientów indywidualnych jak i instytucje

 

 

Skan i druk A0