Digitalizacja dokumentacji technicznej i map

Dygitalizacja dokumentacji

Jeśli szukasz skutecznego rozwiązania dla swojej dokumentacji technicznej lub map, to nasza agencja reklamowa Copyplus w Starachowicach jest idealnym miejscem dla Ciebie! Oferujemy usługę digitalizacji, która polega na zamianie wersji papierowej na cyfrową. Korzystamy z najnowocześniejszego sprzętu, takiego jak skaner RICOH MP CW2200SP, aby zapewnić najwyższą jakość i dokładność skanowania.

Dzięki zastosowaniu innowacyjnej technologii Liquid Gel, nasze wydruki są wodoodporne i odporne na trudne warunki atmosferyczne, takie jak panujące podczas budowy dróg. Nasz skaner jest też niezwykle szybki, co oznacza, że skanowanie dokumentu w formacie A0 trwa kilkanaście sekund!

Digitalizacja dokumentacji pozwala nie tylko na jej skuteczną archiwizację, ale także na łatwe wprowadzanie zmian. Jeśli potrzebujesz nanieść poprawki, nasz grafik może je dla Ciebie zaktualizować. Zeskanowany dokument jest zapisywany w uniwersalnym formacie, takim jak .pdf, .jpg lub .tif.

W naszej ofercie nie musisz rezygnować z wersji papierowej swojej dokumentacji. W rzeczywistości, większość naszych klientów zazwyczaj zamawia kilka kopii papierowych i elektronicznych jednocześnie. Oferujemy również wielkoformatowy druk UV, co oznacza, że praktycznie nie ma ograniczeń co do formatu wydruku.

Zapraszamy zarówno klientów indywidualnych, jak i instytucje do skorzystania z naszych usług. Gwarantujemy najlepszą jakość i profesjonalną obsługę!

 

 

 

Skan i druk A0